Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’e geliyor.

Günsev İnşaat müşteri şikayetlerini dikkate almalı!

GENEL - Gaziantep'in önemli inşaat firmalarından Günsev İnşaat son zamanlar da müşteri şikayatlerine karşı duyarsız kaldığı iddiasıyla eleştirilerin hedefi oluyor.

Gaziantep'te emlak fiyatlarının anormal yükselmesi ev sahibi olmak isteyen vatandaşa  bir darbe vururken vatandaşa bir darbede yapıda kalitesizlikten vuruluyor.

Kentin bir çok noktasında dev inşaat projeleri ile dikkat çeken Günsev inşaat, ev teslimi sonrası çoğu müşterisi tarafından evlerin kalitesiz yapıldığı iddiasıyla tepki görüyor.

Vatandaş Günsev İnşaat'a tepkisini önce firma yetkilileri ile paylaşıyor sorunlar çözülmeyince de tepkilerini sosyal medyadan  göstermeye başlıyor. “Yüksek maliyette olan konutların kalitesinin beş para etmediğini vurgulayan vatandaşın bile olduğu şikayet konularında gösteriş ve dekor var ama malzeme kalitesi çok düşük. İnsanları görüntü ile cezbedip kalitesizlik ile baş başa bırakıyorlar.denirken İlk etapta dış makyajına kanıyorsunuz ama yaşamaya başlayınca her yerden eksiklik ve yanlışlar çıkıyor. En basiti 1 senedir yatak odasının banyosuna üst kattan su damlıyor, böyle bir hata olur mu ya! Gecekondu mu burası, 1 senedir tamir etmediler. Boru mu delik, altyapıda mı sorun var belli değil. Satmayı düşünüyoruz.' ifadelerinin geçtiği şikayetin ardından bir başka konut sahibi şu yorumlarda bulundu: ' İnşaatlar sıfır, duvar kağıtları kalktı, balkon mermerleri yerinden oynadı. Gelip ilgilenmediler, tamirini yapmadılar. İlgisiz bir inşaat firması, sadece göz boyama yapıyorlar. 

Parası ile rezil olan vatandaş kötü hizmetin mağduru olmaya devam ederken firma ile ilgili şikayetler de sosyal medya da gündem olmaya devam ediyor. Konu ile ilgili bilgi almak istediğimiz firma yetkilileri ise Gazetemizin sorularına cevap vermekten ısrarla kaçınıyor. 

ÇOK OKUNANLAR