Hain saldırı sonrası Karkamış'ta Okullar Bir hafta tatil edildi.

Tarım, Gıda, Göç ve Toplum paneli yapıldı.

EKONOMİ - TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Gaziantep Şubesi ve TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Gaziantep İl Temsilciliğinin düzenlediği “Tarım, Gıda, Göç ve Toplum” konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Gaziantep Şube Başkanı Abdulkadir, başarılı bir panel gerçekleştirdiklerini ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti. 
İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Konferans Salonu’nda yapılan panelde: “Tarımsal ve Kırsal Kalkınma Nasıl Olmalıdır, Gıdaya Ulaşmanın Önündeki Engeller ve Gıda Güvenliği, Yüksek Gıda Enflasyonu Kader Değildir. Tarladan Sofraya Etik” konuları masaya yatırıldı. 
Ankara Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ’un oturum başkanlığını yaptığı panelde   “Tarımsal ve Kırsal Kalkınma Nasıl Olmalıdır, Gıdaya Ulaşmanın Önündeki Engeller ve Gıda Güvenliği, Yüksek Gıda Enflasyonu Kader Değildir. Tarladan Sofraya Etik” konuları enine boyuna  masaya yatırıldı.
CHP Parti Meclis Üyesi Doç. Dr. Gökhan Günaydın,  Tarımsal ve Kırsal Kalkınma Nasıl Olmalıdır? Oturumunda konuşurken, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Üzümcü, Gıdaya Ulaşmanın Önündeki Engeller ve Gıda Güvenliği konulu oturumda, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Baki Remzi Suiçmez, Yüksek Gıda Enflasyonu Kader Değildir oturumunda, Tarım ve Gıda Etiği Derneği Başkan Yardımcısı Petek Ataman da Tarladan Sofraya Etik konulu oturumda konuşma gerçekleştirdi.
Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Gaziantep Şube Başkanı Abdulkadir, başarılı bir panel gerçekleştirdiklerini ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti. Deniz, “Katılım sağlayan katılımcılara, emeği geçen herkese. Büyük bir ustalıkla oturumu yöneten Ankara Üniversitesi Eski Rektörü Prof. Dr. Cemal Taluğ hocama verdikleri doyurucu bilgilerle bizleri aydınlatan panelistlere ve konferans salonunu bizlere kullandıran İMO yönetimine Gaziantep ZMO Yönetimi olarak şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

ÇOK OKUNANLAR