Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’e geliyor.

Okan Towers Gaziantep’e renk kattı.

EKONOMİ - Türkiye’nin önder kuruluşlarından olan Okan Holding tarafından Gaziantep’te hayata geçirilen Okan Towers, Binası yüksek teknolojili donanım ve ileriye yönelik teknolojik değişimlerle Gaziantep’e renk kattı.

Türkiye’nin önder kuruluşlarından olan Okan Holding tarafından Gaziantep’te hayata geçirilen Okan Towers, Gaziantep’te büyük ilgi görüyor.

 

Gaziantep’e önemli bir hizmet.

“Türkiye’nin önder kuruluşlarından biri olan Okan Holding, 1972 yılında kurulmuş ve günümüze kadar uluslararası tecrübesi ve yüksek teknolojisi ile faaliyetlerini devam ettirmiştir. Okan Holding bir yandan başarılı projelerini ve yatırımlarını devam ettirirken, bir yandan da çeşitli ülkelerde müteahhitlik hizmetleri vermeye başlayarak, faaliyet alanlarına yenilerini eklemiştir. Büyük ve dinamik bir metropol olan Gaziantep’te markanızın potansiyel müşterilerinizde uyandırdığı ilk izlenimi belirleyen ofisinizin seçiminde çözüm ortağınız olmak istiyoruz.”

İş Dünyasından büyük ilgi.

 “Gaziantep’te iş hayatının nabzı, şehrin en hareketli bölgesinde yer alan Okan Towers’ta atıyor. Hem konum hem mimari hem de teknolojik donanım açısından ayrıcalıklar sunan Okan Towers ofisleri ve ticari üniteleri, kurumsal imajınıza da büyük katkıda bulunuyor ve yeni nesil ofis çözümlerinde ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Siz de kiralık ofis arayışındaysanız Okan Towers’ta yer alan yüksek güvenlikli, modern ve kaliteli ofis çözümlerini değerlendirebilirsiniz.”

 

Ulaşım Kolaylığı.

 

“250 ofis ve çeşitli alanlarda hizmet verecek 16 ticari ünitenin yer aldığı Okan Towers; Havalimanına 18 kilometre, Şehitkâmil Kültür ve Kongre Merkezi’ne 800 metre, Adliye Sarayı’na 800 metre, Zeugma Mozaik Müzesi’ne 3 kilometre ve Sanko Park AVM’ye 2 kilometre mesafede olup eşsiz konumu ile modern mimari yapısıyla, şehir manzarasıyla, profesyonel ofis hizmetleriyle yeni bir yaşama davet ediyor.”

 

ÇOK OKUNANLAR