Türkiye Yanıyor! 21 İlde 63 Yangın.

DBF Gaziantep Kurucu Üyesi Sait Salıcı'dan Kurban Bayramı Mesajı.

GENEL - Dünya Basın Federasyonu Gaziantep kurucu üyesi, Gaziantep Haber 27 Gazetesi ve www.gaziantep724haber.com haber sitesi imtiyaz sahibi Sait Salıcı Kurban Bayramı Mesajı yayınladı.

Salıcı, mesajında şu cümlelere yer verdi: “Büyük bir heyecan ve mutluluk içerisinde karşıladığımız bayramlar; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsendiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakıldığı, gönüllerin birbirine yakınlaştığı özel günlerdir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve sosyal yardımlaşma ile dayanışma duygularının en güzel göstergesi olan, bir mübarek Kurban Bayramını daha karşılamanın mutluluğu içerisinde bulunmaktayız.

2020 yılının Mart ayından itibaren sosyal yaşam düzenimizde etkili olan    Covid-19 nedeniyle bu yıl her ne kadar biraz daha esnetilmiş olsa da yeni sosyal hayat kurallarına dikkat ederek ibadetimizi ve bayramlaşma sürecimizi gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Yeni sosyal hayat düzenimizde tüm meslek mensuplarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar, tüm dünyanın barış, huzur ve sağlık içinde yaşamasını temenni ederim.”

ÇOK OKUNANLAR