Koronavirüs' de dünyada ölüm sayısı 3 Milyonu geçti...

Başarılı Müdür Yaşar Uzun,a adeta destek yağıyor.

GENEL - "Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdür Vekili olarak atanan ve MHP Milletvekili Taşdoğan,ın ziyareti sırasında çekilen fotoğraf karesinde Yaşar Uzun'un odasında Atatürk fotoğrafı olmadığı yönünde yapılan gerçek dışı haber kamuoyundan büyük tepki gördü."

Odasının en güzel köşesinde Atatürk''ün fotoğrafı asılı olan ve sadece çekilen o fotoğraf karesinde Atatürk fotoğrafı olmayan Gaziantep’li Özel Harekât Şube müdür Vekili Yaşar Uzun aleyhinde yapılan haberler böylece ters tepti. Emniyet teşkilatının başarılı ve sevilen Müdürü Yaşar Uzun'a da özellikle sosyal medyadan büyük destek geldi.

Tepkilerde Özel Harekât Şube Müdür Vekili Yaşar Uzun'un Atatürk sevgisinin tartışma konusu yapılamayacağı belirtilerek, bu tür karalama amaçlı haberlerin de amacına ulaşmasının mümkün olmadığına dikkat çekiliyor.

Bilindiği gibi MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan geçtiğimiz günlerde Özel Harekât Şube müdürlüğüne vekaleten atanan Yaşar Uzun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuş, ve ziyaret sırasında çekilen fotoğraf karesinde Atatürk fotoğrafının olmamasını sanki odada hiç Atatürk fotoğrafı yokmuş gibi art niyetli  haber yapılmıştı. 

HABER: SAİT SALICI/ UFUK DAĞLI

ÇOK OKUNANLAR