Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu Gaziantep’e geliyor.

SİYASET - Doğru Parti Genel Başkanı ve Türk Siyasetinin önemli isimlerinden eski Bakan Rifat Serdaroğlu hem Partisinin İl kongresine katılmak üzere hem de ilimizde bir takım temaslarda bulunmak için Gaziantep’e geliyor.


Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu’nun  bazı Genel Başkan Yardımcıları ile birlikte Cuma günü sabah saatlerinde Gaziantep’e geleceğini belirten Doğru Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Arpacıoğlu, aynı gün Genel Başkan Serdaroğlu’nun ilimizde İş Dünyası temsilcileri ile önemli görüşmeler yapacağına dikkat çekerek “2 gün boyunca  yoğun bir program ile Genel Başkanımızı Gazi Şehrimizde ağırlayacağız. Genel Başkanımız Gaziantep’in sorunlarını yerinde dinleyecek. İl Binamızın da açılış törenini yapacağız. Cumartesi günü ise Tuğcan otel’de  Saat 1’de Gaziantep 1,nci olağan İl Kongremizi yapacağız. Tüm Halkımız Kongremize davetlidir.” Dedi.

Kongreler tüm hızıyla sürüyor

Doğru Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Arpacıoğlu, Şahinbey  ve Şehitkamil İlçe Kongrelerini tamamlandıklarını İfade ederek Şehitkamil İlçe Başkanlığı görevine Şakir Kabakoğlu, Şahinbey İlçe Başkanlığı görevine ise Neşet Mazıcıoğlu’nun  ayrıca Nizip’te ise Davut Yalçın’ın yapılan kongrelerin ardından Nizip İlçe Başkanlığı görevine getirildiğini söyledi.

Diğer ilçelerde ise görüşmelerin tüm hızıyla sürdüğüne değinen İl Başkanı Arpacıoğlu yakın zamanda ilçelerde de çalışmaların netlik kazanacağını söyledi.

ÇOK OKUNANLAR