Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

Yılmaz, MHP Şahinbey Meclis üyesi aday adayı oldu.

SİYASET - Daha önce uzun yıllar Ankara, da faaliyet gösteren Başkent,in tanınmış İşadamlarından Gaziantep,li Mustafa Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisinden Şahinbey Belediye Meclis üyeliği için aday adayı oldu.

Çok sayıda Mahalle Muhtarı ve kalabalık bir grupla ilçe binasına gelen Mustafa Yılmaz, MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz ile bir araya gelerek başvurusunu yaptı.

Daha öncede Ankara Etimesgut İlçe Belediyesinde MHP, den Meclis üyeliği yapan Yılmaz, kendisini böyle bir günde yalnız bırakmadıkları için tüm katılanlara teşekkür ederek önümüzdeki seçimlerde MHP,nin oyunu ciddi bir şekilde arttıracağına dikkat çekti ve “ Bizler de var gücümüzle yerel seçimlerde partimizin başarılı olması için çalışacağız. Halkımızın MHP, ye olan teveccühü giderek artıyor.” dedi.

MHP Şahinbey İlçe Başkanı Cahit Çıkmaz, da şu ana kadar Meclis üyeliği için Şahinbey ilçesine 40 başvuru olduğunu belirterek bu sayısının 100 ü bulabileceğini ifade ederek, “ Belediye Başkan aday adaylığı başvuruları için son tarih 15 Aralık, tır. Meclis üyeliği için ise Başvuru süresi 15 Ocak,a kadar uzatıldı. Partimize çok ciddi bir ilgi var. Tüm Gaziantep,li bu anlamda teşekkür ediyorum. “ dedi.

Aynı zaman da Ces aşireti mensubu olan ve kalabalık bir nüfusa sahip olduklarını ifade eden Mustafa Yılmaz, ilgisinden dolayı İlçe Başkanı Çıkmaz,a teşekkür ederek canla, başla parti için çalışacaklarını söyledi.

1973 yılında Gaziantep Şahinbey Almalı Köyünde dünyaya gelen Evli ve 4 çocuk Babası olan Yılmaz ayrıca Ankara, da bulunan Gaziantepliler Yardımlaşma ve Gaziantep Kültürü Tanıtım Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği,de yaptı. Gaziantep,te sevilen bir sima olan Yılmaz, Sanatçı kimliğiyle Mustafa Mancı olarak ta tanınıyor.


ÇOK OKUNANLAR