Üç aylar başladı. Perşembe günü Regaib Kandili.

Oli Center,in 40.yıl gururu.

EKONOMİ - Gaziantep'in ve Türkiye'nin ilklerinden ve en köklü marketlerinden Oli Center, Gaziantep,e hizmette 40.yılı geride bıraktı.

1979 yılında kurulan Oli Center; Gaziantep halkının en sevilen ve takdir edilen marketi olarak, 40.yılını büyük dev indirimler, çapraz promosyonlar, çeşitli etkinliklerle kutlayıp mutluluğunu müşterileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Oli CenterYönetim Kurulu Başkanı Adnan Yorguner, ''bu yıl bizim için çok özel. Hem 40 yıl gibi yarım asra yakın bir dönem ilkelerinden taviz vermeden çalışmanın hem de Gaziantep'te yaşayanların sevgisini ve güvenini kaybetmeden var olmanın gururunu yaşıyoruz. Bütün fiyat artışlarına rağmen %50'lere varan indirimler, çapraz promosyonlar ve hediyelerle müşterilerimizi  mutlu etmeye devam ediyoruz. Oli Center'ın 40.kuruluş yıl dönümünün Gaziantep Ticaret Odası'nın düzenlediği Gaziantep Alışveriş Günleri ile bütünleşmesi, bu etkinliklere ayrı bir değer, güç ve zenginlik katmıştır. Sloganımız, Gaziantep'ten kazandığımızı Gaziantep halkıyla paylaşmak” dedi.

Oli Center, de kampanyalar bitmiyor.

Şimdi Şehrin Simgesi ve Sevilen Markası Olan Oli Center 22 Şube 550 Çalışan İle Gaziantep Halkına Hizmet vermeye devam Ederken; Halkının da Takdirini Toplamanın Gururunu Yaşamaktadır. Bir taraftan da yeni şubeler açarak hizmet ağını genişletiyor.

Market deyince akla Oli gelir.

Müşterilerinin Hayatını Kolaylaştırmada Öncü Rol Üstlenmek, Müşterilerinin İhtiyaç ve Beklentilerini en Sağlıklı ortamda, Eğitimli Çalışanlarıyla, En İyi Ürünleri En İyi Fiyatla Sunmak misyonunu üstlenen Oli Center, Kalite ve güven deyince akla gelen market olmaya başardı.

Müşteri ve Personeline Artı Değer Sağlayan, Ürün Ve Hizmetleri İle Geniş Kitlelere Erişen Ürün Çeşitliliğinde Öncülüğü Sağlayan, Kalitenin Giderek Bir Yaşam Tarzı Olduğu Günümüzde Müşteri Memnuniyetini Ön Planda tutarak hizmet veren Oli Center, Rekabet Gücü Yüksek, Eğitimli Personeli İle Ve Müşteriye Olan Hizmet Anlayışla Akla Gelen Ve Tercih Edilen Marketler Zinciri.

Oli Center Ödüle doymuyor.

Oli Center Marketler Zinciri Gıda ve Gıda Dışı Olmak Üzere Tüm üıünleri, Müşterilerinin Güvenliğini Sürekli Kılmak İçin Sağlıklı Ortamda Sunmayı Hedef Olarak Belirlemiştir. Oli Center'da Reyonlara Giren Tüm ürünler TSE Şartlarına Uygun Gıda Üretim Sicili Onaylıdır.

Çalışanlar Gıda Güvenliği Ve Hijyen Konusunda Tüm Eğitimleri Ve Sağlık Kontrolleri Periyodik Olarak Yapılmaktadır. Oli Center Sektördeki Tüm Teknoloji Ve Otomasyon Sistemlerini Kullanmanın Yanı Sıra Müşterilerinin Alışveriş Tercihlerini Anlamak ve Kolaylaştırmak Adına da önemli çalışmalara imza atmış bir marketler zinciri olarak tanınıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇOK OKUNANLAR