Koronavirüs,te toplam can kaybı 700 bine yaklaştı.

OBA Makarna,nın FORTUNE 500 başarısı.

EKONOMİ - Fortune Dergisi tarafından hazırlanan, Türkiye,nin en büyük 500 şirketi,nin belirlendiği Fortune 500 listesi açıklandı. Listeye Gaziantep’ten 15 firma girerken, OBA Makarna Listeye 143 sıradan girerek büyük bir başarı gösterdi.

Dünyanın bayıldığı makarna sloganıyla sadece Gaziantep değil Türkiye,nin önemli bir markası olan Oba Makarna sektörde zirvedeki yerini koruyor.

 

Oba Makarma Yönetim Kurulu Başkanı Musa Özgüçlü, "OBA Makarna olarak, güçlü ve yenilikçi anlayışımızı, uluslararası işbirlikleri ile buluşturarak rekabet avantajlarımızı etkin kılmak için çalışıyoruz. Sınır ötesi işbirliklerimizle kazandırdığımız katma değer ve geliştirdiğimiz istihdam ile global pazarda etkin bir gıda firması olarak rol almaya devam ediyoruz. 

 


Bu ülkenin geleceğine inanan bizler, kurulduğumuz günden bu yana sektörde saygın bir firma olarak, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza maksimum fayda oluşturmaya önem veriyor, vizyonumuz doğrultusunda müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Uzun vadeli stratejilerimizde “sürdürülebilir” olmayı hedef alan OBA Makarnacılık olarak, “ Ülkemizin en büyük makarna üretim tesisi olma gururunu yaşarken, ülkemizde makarna tüketimini arttırmak, halkımıza fayda sağlayacak araştırma-geliştirme projeleri üzerinde çalışmaktayız”.Kurumsallaşma yolunda süratle yol alan OBA’nın yönetiminde gençlere daha fazla rol vererek OBA’yı yenilikçi, yaratıcı çalışmaları ile çok daha güzel günlere götüreceklerine inanıyor, kendilerine güveniyorum.

OBA Makarnacılık olarak; her geçen gün büyüyen ve gelişen Dünya ekonomisinde Pazar payımızı arttırarak, hızlı, sağlıklı ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Türk ekonomisinin gelişimine katkı sağlarken, yurt dışı yatırımlarımızla ülkemizin uluslararası arenadaki itibarını daha yukarılara taşıma azmi ile faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” Dedi.

 

 

 

 

ÇOK OKUNANLAR