İş dünyasında Korona paniği.Toyota,Türkiye'de üretime 2 hafta ara veriyor.

Musullu,ya Kalite Zirvesi Ödülü.

EKONOMİ - Yerli ve milli misyonu ile yola çıkan, elektronik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünle markalaşma çalışmalarına hız veren; Musullu “2019 TÜKETİCİ ÖDÜLÜ” ne layık görüldü.

Bu yıl 32. kez Tüketici Kalite Zirvesi tarafından düzenlenen ve Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Anadolu’nun yükselen markalarından biri olan Musullu da küçük ev aletleri kategorisinde ödüle layık görüldü.

Teknoloji harikası Et makinesi

Hem yerli  hem de Milli  bir marka olan Musullu 2018 yılında en çok rağbet gören Et Makinesi ile ödül aldı. Musullu Markasının en çok tercih edilen ürünü olan Et makinesi adeta bir teknoloji harikası.

Musullu Yönetim Kurulu Başkanı Adil Bulur: ‘’ Bu ödülü kazanmamıza vesile olan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Sınıfında güçlü ve ekonomik bir et makinesi üretimi ile temellerini attığımız Musullu markası serüvenimizin kısa sürede başarıya ulaşması ve ödül kazanması bizleri yeni kategorilerde de markalaşmaya teşvik etti.” Dedi. Bulur sözlerine şöyle devam etti.

Yeni ürünler yolda  

Şu anda öğütücülerle başladık. Et kıyma makinası, baharat makinası, bunun haricinde mutfak terazileri üretiyoruz. İlerleyen süreçte ürün portföyümüzü arttırmayı düşünüyoruz. Yakında yeni ürünlerimizle yine tüketicimizin hem ekonomik hem de verimli anlamda yanında olacağız. Ar-ge çalışmalarımız hızla devam ediyor.

Bayii ve Servis ağı her geçen gün artıyor.

Şu anda ağırlıklı bayilerimiz Güneydoğu Anadolu Bölgesinde var. Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa gibi illerde bayilerimiz var. Bayileşme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni bayilerimizle diğer il ve bölgelerde hizmet ağımızı genişleteceğiz.

Yüzde 30 büyüme hedefi

Şu anda birinci hedefimiz iç piyasa yani Türkiye piyasasıdır. İlerleyen 5 yılda da ilk etapta Ortadoğu pazarına açılmayı hedefliyoruz. Merhale merhale bu çıtayı daha yükseklere taşımayı düşünüyoruz. Her markanın emekleme dönemi vardır. Gelişir büyür önce ulusal olur ondan sonra uluslararası olur.

Hedefimiz yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak.

Kendi alanımızda da sektörün en iyileri arasına girmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz uluslararası arenaya yönelik olduğu için her şeyi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. TSE, CE gibi Kalite belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Hedefimiz CE standartlarına haiz ürünler üretmek.

Hatay,da faaliyet gösteren Musullu markası, son zamanlar da yaptığı başarılı  Ulusal reklam çalışmalarıyla da daha geniş kesimlere ulaşmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

ÇOK OKUNANLAR