İş dünyasında Korona paniği.Toyota,Türkiye'de üretime 2 hafta ara veriyor.

Musullu’ya, Ar-ge İnovasyon Ödülü.

EKONOMİ - Ekonomize'nin Geleneksel olarak düzenlediği, 11.Ekonomi'nin Enleri Zirvesi Ödülleri sahiplerini buldu.

Anadolu’nun yükselen markalarından biri olan Musullu Markası, kendi segmentinde en güçlü olan Et Kıyma Makinesi ile Ar-Ge inovasyon kategorisinde ödüle layık görüldü. Hem yerli hem de Milli olan Musullu, geçtiğimiz yılda yine Et Kıyma Makinesi ile 2019 Tüketici Ödülü’ne layık görülmüştü.

İstanbul Gayrettepe Quebbe Dedeman’da düzenlenen Ödül töreni, İş, Siyaset, Sağlık, Sanat, Spor ve Cemiyet hayatını da  bir araya getirdi. Törene ünlü isimler de katılarak renk kattı.

Ödüllerin titizlikle seçildiği ve Başarılı olanların belirlendiği Ödül Töreninde Musullu aldığı ödül ve başarısı ile Ödül törenini de adeta damga vurdu.

KENDİ SEGMENTİNİN EN GÜÇLÜ ET KIYMA MAKİNESİ MUSULLU.

Ar- ge İnovasyon kategorisinde aldıkları ödül ile daha yenilikçi ürünler üretmek için daha çok çalışacaklarına değinen  Musullu Yönetim Kurulu Başkanı Adil Bulur, aldığımız bu ödüller ve halkın ürünlerimize olan ilgisi doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu başarımızı ve bu ödülü tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize hediye ediyoruz.  

MUSULLU, 2019 YILINDA YÜZDE 30 BÜYÜDÜ.

Yerli ve milli misyonu ile yola çıkan, elektronik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünle markalaşma çalışmalarına da hızla devam eden Musullu, 2019 yılında da büyümeye devam etti. 2019 yılı büyüme hedefini gerçekleştiren Musullu Türkiye’nin bir çok ilinde bayileşme çalışmalarını sürdürürken bir taraftan da Marka ve Reklam yatırımlarına da devam kararı aldı.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ ARTTI, YENİLERİ YOLDA.

"Temel prensibimiz yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaktır." diyen Musullu Elektronik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Adil Bulur, ürün çeşitlerinin arttığını yıl sonuna kadar da yenilerinin ekleneceğini belirterek “Yakında yeni ürünlerimizle yine tüketicimizin hem ekonomik hem de daha verimli ürünler anlamında yanında olacağız. Ar-ge çalışmalarımız hızla devam ediyor.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇOK OKUNANLAR