Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

MHP Oğuzeli ilçe Kongresi yapıldı. Özsert yeniden Başkan.

SİYASET - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Teşkilatında ilk ilçe kongresi Oğuzeli'nde yapıldı. Tek listeyle gerçekleştirilen genel kurulda mevcut başkan Muharrem Özsert yeniden başkanlığa seçildi.

Kongrenin Divan Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım yaparken, Divan Üyeliklerini Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Oğuzeli Belediye Meclis Üyesi Celalettin Terlemez ve Oğuzeli Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Günaslan yaptı.

Oğuzeli’nde gerçekleştirilen 13. Olağan Kongre Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin talimatları ve Gaziantep İl Başkanlığının gözetimi Sosyal Mesafe, hijyen ve maske kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirdi.

Saygı duruşu İstiklal Marşı ve Kuran Tilaveti ile başlayan kongreye Milliyetçi Hareket Partisi Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili A. Muhittin Taşdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Gaziantep Kadın Kolları Başkanı Özlem Canpolat, Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel, ak Parti Oğuzeli İlçe Başkanı Şıh Mehmet Türk, STK Temsilcileri ve partililer katıldı.

ÇOK OKUNANLAR