Koronavirüs,te toplam can kaybı 536 bin 880’e yükseldi.

İMO Başkan Adayı Çeliktürk’e destek artarak devam ediyor.

GENEL - İMO Kilis Temsilciliği de başarılarla dolu 2 dönemi geride bırakan Gökhan Çeliktürk’e seçimlerde desteğini açıkladı.

İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nin genel kurul toplantısı yaklaşırken, Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubunun başkan adayı Gökhan Çeliktürk’e destek artarak devam ediyor. İMO Nizip Temsilciliğinin ardından, İMO Kilis İl Temsilcisi Ökkeş Taşdelen de seçimlerde Gökhan Çeliktürk’ü destekleyeceklerini açıkladı.

 HİZMETLERİN DEVAMI İÇİN DESTEĞE DEVAM 

İMO Kilis Temsilciliği hafta sonu yapılacak olan genel kurulda Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubu’nun adayı Gökhan Çeliktürk’ü destekleme kararı aldı. İMO Gaziantep Şubesi’ne bağlı olan Kilis İl Temsilcisi Ökkeş Taşdelen, yaptığı açıklamada, “Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubu’na önceki yıl yapılan genel kurulda verdiğimiz desteği hizmetlerin devamı için tekrar edeceğiz” şeklinde açıklamada bulundu. 

HER DÜŞÜNCEYE EŞİT MESAFEDE DURAN YÖNETİM ANLAYIŞI 

İMO Gaziantep Şube Yönetiminin önceki genel kurulda verdiği sözleri yerine getirdiğine dikkat çeken İMO Kilis İl Temsilcisi Ökkeş Taşdelen, açıklamasında şunları dile getirdi: “İMO Gaziantep Şubesi Kilis İl Temsilcilik Kurulu olarak bir araya gelerek, hafta sonu yapılacak olan genel kurulda hangi adayı destekleyeceğimiz konusunda istişarelerde bulunduk. Yaptığımız istişareler sonucu, geçen genel kurulda verilen sözleri yerine getiren ve her siyasi düşünceye eşit mesafede duran yönetim anlayışı ile hareket eden mevcut Şube Başkanı Gökhan Çeliktürk’ü desteklemeye devam etme kararı aldık.

ÖNCEKİ GENEL KURULDA VERİLEN SÖZLER TUTULDU

Önceki genel kurulda Çağdaş İnşaat Mühendisleri Grubu’nun adayı Gökhan Çeliktürk, Kilis’e temsilcilik açma sözü vermişti. O sözün yerine getirilmesinden dolayı mutluyuz. Üyesinin taleplerini dikkate alan, üyesinin her türlü sorununda yanında olan yönetime biz de hafta sonu yapılacak olan genel kurulda destek olacağız, yanlarında olacağız.”

ÇOK OKUNANLAR