İş dünyasında Korona paniği.Toyota,Türkiye'de üretime 2 hafta ara veriyor.

Gazişehir İnsani Yardımlaşma Derneği’nden Türkiye'de bir ilk.

GENEL - Gaziantep’te yaptığı başarılı çalışmalarla adını duyuran Gazişehir İnsani Yardımlaşma Derneği, Türkiye,de bir ilki gerçekleştirerek İş ve Trafik kazalarına dikkat çekmek için ‘Kazasız Kul Olmaz’ adıyla Eğitsel bir gösteri düzenleyecek.

Zeugma Kültür Merkezinde 27 Şubat akşamı saat 20.00 da düzenlenecek olan hem eğitsel hem de Komedi tarzında sahnelenecek olan Gösteri de Seksenler dizisinin ünlü ismi tiyatro oyuncusu Ceyhun Fersoy ve ekibi oynayacak.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sait Salıcı’yı beraberinde yönetim kurulu üyeleri Özge Çoban ve Abdülkadir Çil ile birlikte ziyaret eden Gazişehir İnsani Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Güngördü, hem Gösteri hem de Dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Gazetemize önemli bilgiler verdi.

Gösteri’nin geliri ihtiyaç sahiplerine verilecek.

Kazasız Kul Olmaz  adlı eğitsel gösteri ile amaçlarının İş ve Trafik kazalarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak olduğunu ifade eden Gazişehir İnsani Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Güngördü, “ halkımıza bu konuları eğitsel ve komedi tarzında ünlü bir isimle duyurmaya karar verdik. Seksenler dizisinden tanıdığımız ünlü tiyatro oyuncusu Ceyhun Fersoy ve ekibi’nin sahne alacağı gösterinin tüm geliri yine ihtiyaç sahibi ailelere gidecek. Derneğimiz gayet şeffaf. İhtiyaç sahibi aileler bizimle irtibat kurabilir. Bizim de ekiplerimiz Gaziantep’ te yardıma muhtaç olan kişileri tespit ediyor. Ayrıca Hayırsever vatandaşlarımız da bizlere Sosyal Medya Hesaplarımız var oradan ulaşabilir. Gaziantep yardımseverlik anlamanda örnek bir il. Tüm hayırseverlere teşekkür ederiz. Derneğimizin kurulalı 2 yıl oldu önemli çalışmalar yaptık. 40 kişilik bir Yönetim ekibimiz var. Amacımız sadece Gaziantep değil Türkiye’ de de yaptığı çalışmalar ile örnek olabilen bir Dernek olmak. “dedi.

Yönetim kurulu üyesi Özge Çoban ise, Şu ana kadar Dernek olarak çok önemli çalışmalar yapıldığına dikkat çekerek, sadece yardımlar yapan bir dernek değil de sosyal ve kültürel anlamda da örnek çalışmalar yapan ve Türkiye ye yayılan daha kurumsal bir yapıya dönüşeceklerine işaret edip “Bizi diğer derneklerden ayıran özelliğimiz Yaşadığımız kente her yönden katkı sunmak olacak Biz çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Bu tiyatro gösteresi bir ilk. Bunun gibi önemli projelerimizin devamı gelecek. “dedi.

ÇOK OKUNANLAR