Rasulayn,dan sonra Tel Abyad merkezi de ele geçirildi.

Vali Gül,den Oba Makarna,ya ziyaret.

EKONOMİ - Gaziantep Valisi Davut Gül, Türkiye,nin ve Dünyanın önemli makarna üreticilerinden olan Gaziantep,in sektördeki gururu Oba makarna,yı ziyaret etti.

Vali Davut Gül, Oba Makarna Yönetim Kurulu Başkanı Musa Özgüçlü, Ceo Alpaslan Özgüçlü ve Oba Makarna Kurumsal İletişim Direktörü İpek Cıncıkcı, ile bir araya geldi.

Şirket faaliyetleri hakkında bilgi alan Gül, Oba makarna,nın sektördeki başarısı ve ülke ekonomisine yaptığı katkının önemine dikkat çekti.

Vali Gül ayrıca,Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından Türkiye’nin İlk 1000 ihracatçısı 2018 araştırmasında Oba Makarna ilk bin ihracatçı listesinde sektörel sıralamada Türkiye ikinciliğini elde etmesi ve  genel sıra da bir önceki yıla oranla 21 sıra birden ilerleyerek 1000 firma arasında 84. sırada yerini almasından dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Musa Özgüçlü,yü tebrik etti

Oba Makarna Yönetim Kurulu Başkanı Musa Özgüçlü de firma olarak kaliteli üretim, istihdam ve ülke ekonomisine katkı yapmanın başlıca prensipleri olduğunu belirterek Vali Davut Gül, e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

ÇOK OKUNANLAR