Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

Sanatçı Hasan Çoban’dan başarılı bir çalışma daha.

KÜLTÜR-SANAT - Gaziantep'in yerel sanatçılarını bir araya toplayarak örnek bir çalışmaya imza atan sevilen sanatçı Hasan Çoban'ın parçası kısa bir sürede yarım milyona ulaştı.

Geçtiğimiz aylarda Gaziantep'in yerel sanatçılarını bir araya toplayan sevilen sanatçı Hasan Çoban yapmış olduğu 'Fıstıkları tolu vurdu' parçası ile kısa bir sürede yarım milyona ulaştı.

Birçok şarkısı sosyal medya da 3 milyon un üzerinde izlenme ulaşan ve Daha önce şarkısında Gaziantep'in sevilen sanatçılarını bir araya toplayan Hasan Çoban, Kral Deniz, Mehmet Bakıray, Mehmet Kalkan ve şivesi ile sevilen tiyatrocu Orhan Uslu eşliğinde başarılı bir çalışma elde etmişti. Yine zirveyi yakalayan Hasan Çoban, bu defa da Gaziantep'in bağrından kopmuş değerli barak sanatçı üstatlarını bir araya toplayarak fıstıkları tolu vurdu eseriyle tekrar gündem kazanmaya devam ediyor.

Kliplerini Rumkale'de çeken Hasan Çoban bu klibinde de barağın güçlü sesleri Fayat Alagöz, Fevzi Çoban, Cahit İzci, Ümitcan İlhan, Ömer Gülcan bir araya toplayan sanatçı Hasan Çoban, yine Gaziantep için güzel bir projeye imza attı. 

 

 

 

 

 

ÇOK OKUNANLAR