Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

Salıcı' dan yeni yıl mesajı.

GENEL - Basın ve İnternet Medyası Derneği Başkanı Sait Salıcı, 2018 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu bir yıl getirmesini diledi.

Basın ve İnternet Medyası Derneği Başkanı Sait Salıcı, 2018 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu bir yıl getirmesini dileyerek yeni yıl’da İslam aleminin umudu olan Ülkemizin büyük atılımlar ve büyük başarılar gerçekleştireceğini söyledi.

Başkan Salıcı, mesajında,“yeni yılın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum. Her yeni yıl umudun çoğaldığı, yeni beklenti ve başlangıçlar anlamına gelmektedir. Gaziantep gibi kadim bir şehirde bir çok Suriyeli ile birlikte farklılığımızın ilimizi özel kılan bir zenginlik olduğu bilinci ile birlikte yaşıyoruz. Ülkemizdeki barış ve huzur ortamının bozulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Ortadoğu’da ve Dünyanın birçok bölgesinde dökülen Müslüman kanı bizleri derinden yaralamaktadır. 

Barışın ve huzurun bir an önce İslam aleminde var olması tek dileğimizdir. Yeni yılın Filistin ve Myanmar gibi dünyanın farklı yerlerinde acı çeken mazlum insanlara ve bütün dünyaya barış, huzur, mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 2018 yılının tüm Gazeteci meslektaşlarımıza, Gaziantep’li hemşehrilerimize ülkemize, tüm insanlığa daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk ve refah getirmesini diliyorum.” dedi.

ÇOK OKUNANLAR