Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı.

Şahin, Gazeteciler gününü kutladı.

SİYASET - AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Gazeteciliğin demokrasi içindeki sağlam yeri ve gerekliliği gazeteciliğin sosyal konumunun her zaman için kalıcı olmasının garantisidir. Dedi.

Şahin, “ Önceleri halkı bilgi eksikliğinden kurtarmak için doğan gazeteciliğin şimdilerde en önemli var olma sebebi ise halkı bilgi yığınından kurtarmaktır.

Ülkemizin gelişmesinde, demokrasinin yaşatılması ve korunmasında, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmasında siz değerli gazeteci kardeşlerimin fedakârca gayretlerinin büyük payı bulunmaktadır. Mesleğin yıpratıcı ve zor şartlarına rağmen, görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan gazetecilerin, haklarının korunması ve daha iyi imkânlara kavuşturulmaları, hem Sayın Cumhurbaşkanımızın hem de hükümetimizin üzerinde önemle durduğu konulardan biridir. Siz değerli gazetecilerin, hepimizin duyan kulağı, gören gözü, konuşan dili, yazan eli olmaya devam edeceğinize olan inancımla, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlar, meslek hayatınızda başarılar dilerim. “ dedi.

ÇOK OKUNANLAR