DHMİ, Gaziantep’e 2020 yılının ilk müjdesini verdi.

Özel Şirinler Çocuk Akademisinden Başkan Şahin,e ziyaret.

EĞİTİM - Özel Şirinler Çocuk Akademisi heyeti, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,i makamında ziyaret etti.

Şirinler Çocuk Akademisi Kreş ve Gündüz Bakımevi Kurucuları, Öğretmen ve öğrencileri ile birlikte Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,i ziyaret ettiler.

Sirinler Çocuk Akademisi kurucuları Abdullah Polat ve Şükrü Toktaş, Başkan Fatma Şahin,e yeni dönem için hayırlı olsun dileklerinde bulunarak; Gaziantep deki kreş ve okul öncesi eğitimin büyük ihtiyaç olduğu, kreş ve okul öncesi eğitimin artık çalışan Annelerin değil günümüzün olmazsa olmazı hem çalışan Annelerin hem de ev hanımlarının bütün ebeveynlerin zarurî ihtiyacı olduğu dile getirerek Kurum hakkında bilgiler verdiler.

Başkan Şahin ise Çocuklar ve Heyet ile yakından ilgilenerek,Çocuklar bizim geleceğimiz, Çocuklar bizim yarınlarımız. Onlar için elimizden gelen bütün imkanlarımızı en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Belediyemizin çalışanlarına ve vatandaşlarımız için Çocuk kütüphaneleri ve kreşleri topluma kazandırmaya devam ediyoruz.

Abdullah Polat ve Şükrü Toktaş da Gaziantep ilimizin gelişen büyüyen ve Eğitim seviyesinin günden güne artarak yükselmesinde kreş ve okul öncesi eğitimin büyük rolü olduğunu vurgulayarak bütün vatandaşlarımıza elimizden geldiğince her zaman en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olacağız dediler.

 

ÇOK OKUNANLAR