Koronavirüs,te toplam can kaybı 536 bin 880’e yükseldi.

Özel Akademi Hastanesi Açıldı

SAĞLIK - Uzun süredir tadilatı devam eden ve büyük bir titizlikle yenilenip işlemleri bitirilen,Özel Akademi Hastanesi,Binevler Mahallesinde açıldı.

Uzun süredir tadilatı devam eden ve büyük bir titizlikle yenilenip işlemleri bitirilen,Özel Akademi Hastanesi,Binevler Mahallesinde açıldı.

Özel Akademi hastanesi Dr. Mesut Kılyar'ın Yönetim Kurulu Başkanlığında tüm birimleri yenilenip,son teknolojik sağlık cihazları ile donatılıp,güçlü ve profesyonel bir kadro ile Gaziantep halkına sağlık konusunda hizmet verecek.
Kusursuz hizmet,yüksek kalite sloganı ile sağlık alanında en iyiyi sunmayı hedefleyen Özel Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Mesut Kılyar,amacımız öncelikle insan sağlığıdır,Gaziantep ve çevre illerden gelecek olan hastalara en iyi sağlık hizmetini sunacağız,her alanda marka olan Gaziantep'in sağlık alanında da bunu hak ettiğini düşünüyorum,her branşta kendi dallarında uzman olan çok iyi hekimlerle çalışacağız,hastanenin kısa sürede vereceği hizmet ve kalite ile bunu kanıtlayacağız dedi.

ÇOK OKUNANLAR