Ak Parti kurucularından Dengir Mir Mehmet Fırat yaşamını yitirdi.

Niran Ünsal sevenleriyle buluştu

KÜLTÜR-SANAT - Fantazi ve pop müzik sanatçısı Niran Ünsal, önceki gün Gaziantep'e gelerek hayranları ile buluştu. Gaziantep'in gözde mekanlarından Sess 27'de sahne alan Ünsal, konuklarına oldukça eğlenceli saatler yaşattı. 

Birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için seslendiren ünlü sanatçı Niran Ünsal, Gaziantep'i çok sevdiğini ve kendisini Gaziantep'e davet eden Sess 27 İşletme Sahibi Erkan Havar'a teşekkür etti. Fırsat buldukça Gaziantep'e sürekli olarak gelmeyi planladığını kaydeden Ünlü Sanatçı kendisini izlemeye gelen hatranlarından da büyük alkış topladı. 

Öte yandan Gaziantep'e getirdiği ünlü sanatçılar ile tanınan Sess 27 işletme sahibi Erkan Havar, ise Niran Ünsal'ın Gaziantep'e gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hande Yener, Serkan Kaya ve daha bir çok ünlü sanatçıya da ev sahipliği yapan Sess 27'nin önümüzdeki günlerde daha bir çok sanatçıyı sahnesine taşıyacağını ifade eden Havar, şunları söyledi. 

"Amacımız Gaziantep halkının gönüllerince eğlenebileceği bir mekan oluşturmaktı. Ekip olarak bunu başardık ve son derece yoğun ilgi görüyoruz. Yeni hizmete açtığımız Yalan Dünya isimli mekanımız ise şimdiden ilgi odağı haline dönüştü. Önümüzdeki günlerde yine sürpriz sanatçılarımızı şehrimizde ağırlayacağız. Tüm hemşerilerimizi mekanımıza bekliyoruz" dedi.

ÇOK OKUNANLAR