Koronavirüs,te toplam can kaybı 700 bine yaklaştı.

Milletvekili Bakbak’tan, Yeni Yıl ziyaretleri.

SİYASET - AK Parti Gaziantep Milletvekili Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) üyesi Dr. Derya BAKBAK, 2019’un son gününde hastaları ziyaret etti, itfaiye personeli ve polislerle bir araya geldi.

Milletvekili Bakbak’ın ilk durağı 25 Aralık Devlet Hastanesi’ydi. Hastane Başhekimi Op. Dr. Mehmet Emin Türk ile bir araya gelen Bakbak, Başhekim Türk’ten hastane ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra hasta odalarının kapısını çalan Bakbak, hastaların yeni yıllarını kutladı ve geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastalar ve hasta yakınları Milletvekili Bakbak’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duydu.

Bakbak, hasta ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada “Yeni umutlar, yeni hedefler, ülkemize dair daha büyük heyecanlarla yeni bir yıla başlıyoruz. Son 17 yıldır olduğu gibi geride bırakacağımız yılda da milletimizle el ele olduk, gönül gönüle verdik.

Bugün de yeni yılı hastane odasında karşılayan vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, birlikte 2019’un muhasebesini yaptık, yeni yıldan beklentilerimizi konuştuk.

Gözlerinde büyük bir umut ışığı ile karşıladılar bizi, işte o umut ışığı yeni yılda bizim yolumuzu aydınlatacak. Hastalar gibi yeni yılı hastanelerde görev başında karşılayacak olan sağlık çalışanlarının da yeni yılını kutluyor görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Milletvekili Bakbak, daha sonra Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’ni ziyaret etti. İtfaiye Dairesi Başkanı Cafer Yılmaz tarafından karşılanan Bakbak, itfaiye personeliyle sohbet etti, itfaiyecilerin yeni yılını kutladı.

25 Aralık Devlet Hastanesi ile İtfaiye Dairesi ziyaretinde Milletvekili Bakbak’a AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke eşlik etti.

Bakbak’ın bir sonraki durağı, Karşıyaka Polis Merkezi Amirliği oldu. AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’ın eşlik ettiği ziyarette Milletvekili Bakbak, polislerle bir araya geldi. Polislerin yeni yılını kutlayan Bakbak “ Vatandaşımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden fedakarca görev yapan emniyet teşkilatımızın tüm mensuplarına görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Ülkemizin huzuru için özverili çalışmalarından dolayı da yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOK OKUNANLAR