Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

Happy Moon’s artık Gaziantep’te

EKONOMİ - Happy Moon’s, Normalleşme Sürecinde Büyüme Atağına Geçti, Gaziantep ve İstanbul’a Yeni Şubeler Açtı!

Kuruluşunun ardından 21 yılı geride bırakan Happy Moon’s Grup, pandemi dönemi ile başlayan normalleşme sürecinde de büyüme atağını sürdürüyor. Happy Moon’s Grup, bu kapsamda biri Gaziantep’te ve ikisi İstanbul’da olmak üzere üç yeni restoranın açılışını da gerçekleştirerek, şube sayısını 31’e çıkardı. Ulaşılabilir lüks kavramını daha fazla kişiye ulaştırmak adına yürüttükleri çalışmaların birçok sorumluluğu da beraberinde getirdiğini vurgulayan Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s Grup olarak; ‘ulaşılabilir lüks’ kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlayarak Türkiye’de çok sayıda ilke öncülük ettik. Edindiğimiz bu misyon birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Bu kapsamda normalleşme sürecinde de büyüme atağımızı sürdürüyoruz. Hijyen ve mesafe kurallarıyla adeta yeniden düzenlediğimiz restoranlarımıza, yenilerini eklemeye devam edeceğiz” dedi.

Kuruluşunun ardından 21 yılı geride bırakan Happy Moon’s Grup ise normalleşme sürecinde de büyüme atağını sürdürerek, üç yeni şubenin açılışını gerçekleştirdi. Kaliteli restoran anlayışı, zengin menüsü ve erişilebilir fiyat avantajlarıyla; “ulaşılabilir lüks” kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlayan Happy Moon’s Grup, biri Gaziantep’te ve ikisi İstanbul’da olmak üzere açılan yeni restoranları ile birlikte şube sayısını 31’e çıkardı.

“Bu dönemde stratejimize devam etmek bizim için çok kıymetli”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s Grup olarak; ‘ulaşılabilir lüks’ kavramını restoran ve kafe işletmeciliğine uyarlayarak Türkiye’de çok sayıda ilke öncülük ettik. Edindiğimiz bu misyon birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Misyonumuzu pandemi dönemi ile gelen normalleşme sürecinde de devam ettirmek ve ulaşılabilir lüks anlayışını daha fazla kişiyle buluşturmak adına yoğun çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda üç yeni restoranımızın da açılışını gerçekleştirerek şube sayımızı 31’e çıkardık. Çalışmalarımızı büyük bir titizlik ve hassasiyetle sürdürdüğümüz, gereken tüm önlemleri alarak hijyen kurallarını uyguladığımız böylesine önemli bir dönemde de büyüme stratejimizi sürdürüyor olmak bizim için çok kıymetli. Hijyen ve mesafe kurallarıyla adeta yeniden düzenlediğimiz restoranlarımıza, yenilerini eklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

ÇOK OKUNANLAR