Koronavirüs,te toplam can kaybı 536 bin 880’e yükseldi.

Halk yine Musullu’yu tercih etti.

EKONOMİ - Korona virüs tedirginliği devam ederken her anlamda sağlığına daha da dikkat etmeye çalışan vatandaşta özellikle hazır gıdalara karşı temkinli davranırken kendi yaptığı sağlıklı gıdaları tercih etmeye çalışan ve işi olmayınca zorunlu haller dışında dışarı çıkmama tavsiyesine uyan vatandaş, evde et ve et ürünlerini kendisi yapmayı tercih ediyor.

Hem hazır gıdalar hem de tedbiren dışarıda mümkün olduğunca yemek yememeye çalışan vatandaş, et ürünleri için kıyma makinelerine son zamanlarda büyük ilgi gösteriyor, halkın tercihi ise hem yerli hem de milli olan Ödüllü kıyma Makinesi Musullu markası oluyor.

Sağlıksız ve içine ne katıldığı belli olmayan ürünler bir taraftan et ve et ürünlerinin evde  hazırlandığında daha güvenli ve sağlıklı olacağı fikri diğer taraftan temiz et ve et ürünü isteyen vatandaşın tercihi olan Musullu Et Kıyma Makinesi şu sıralar büyük ilgi görüyor.

Hem yerli hem de milli bir marka olan Musullu bilindiği gibi 2018 yılında en çok rağbet gören et makinesi ile ödül aldı. Musullu markasının en çok tercih edilen ürünü olan ve rakiplerine büyük bir fark atan Musullu et kıyma makinesi adeta bir teknoloji harikası.

 

ÇOK OKUNANLAR