Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

Gaziantep Polisgücü Şubat ayında Şampiyonluk kupalarına el koydu.

SPOR - Kadınlar Salon Hokeyi Avrupa Şampiyon Kulüpler Trophy Liginde mücadele eden Türkiye temsilcisi Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı Avrupa’nın en büyük dört kulübü arasına girdi.

Litvanya’nın  Siauliai kentinde 21-23 Şubat 2020  tarihleri arasında gerçekleştirilen Kadınlar Salon Hokeyi Avrupa Şampiyon Kulüpler Trophy Liginde mücadele eden Türkiye temsilcisi Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı Avrupa’nın en büyük dört kulübü arasına girdi. Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan “Türkiye ilk kez Avrupa’nın en üst liglerinden birisi olan Trophy liginde temsil edildi. Biliyorsunuz 2020 yılının Şubat ayında kadın ve erkek takımlarımız THF Süper Liglerinde ayrı ayrı şampiyon oldu ve her iki süper lig kupasını Gaziantep’e kazandırdı.

Ardından Alanya’da Gaziantep’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen Erkekler Salon Hokeyi Avrupa Trophy Şampiyonasında erkek takımımız Avrupa Şampiyonu olarak ülkemizin en üst lig olan EuroHockey Indoor Club Cup’a yükselmesini sağladık” dedi.

Başkan Mehmet Kaplan’a Tebrik Yağdı.

Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’a Türkiye’nin dört bir yanından tebrik yağdı. Başkan Kaplan’ı arayan spor severler spora verdiği desteklerden dolayı Kaplan’a teşekkür ettiler.

ÇOK OKUNANLAR