Koronavirüs,te toplam can kaybı 700 bine yaklaştı.

Galatasaray’lı Bestami Boz Büyükşehir’de

SPOR - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, dış transferde ilk bombayı patlatarak Galatasaray’ın ve Türkiye Milli Takımı’nından Bestami Boz’u transfer etti.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Garanti 1. Liginde büyük bir başarıya imza atarak adını Süper Lige yazdıran Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Süper Ligde kalıcı olmak için kolları sıvadı.

Elindeki mevcut kadroyu koruyarak fire vermeyen Mavi Beyazlı takım, Milli oyuncu Bestami Boz’u renklerine bağladı.

Büyükşehir Belediyespor’a gelmekten mutlu olduğunu belirten Milli oyuncu Bestami Boz, “Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Kulüp Başkanı Osman Toprak’ın tekerlekli sandalye basketbol takımına verdiği önemi biliyorum. Engelliye ve engeli sporuna verdikleri destekten dolayı ayrıca başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyespor’un iyi bir kadrosu var. Bende bu kadroya dahil olduk, çok mutluyum. Takımımızın başarısı için elimden gelen çabayı göstereceğim. Her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Geçen sezon Almanya 1. Liginde Hamburg forması da giyen Bestami Boz, şu anda Türkiye A Milli Takım kadrosunda bulunuyor.

 

ÇOK OKUNANLAR