Koronavirüs,te toplam can kaybı 536 bin 880’e yükseldi.

Fadıloğlu ve Yılmaz,dan Ahde Vefa.

SİYASET - Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz,ın Parti, de daha önce görev yapmış Kurucu üyeler, Parti teşkilatına büyük emek vermiş kişiler, Parti,nin eski mahalle başkanları, Belediye,de daha önce görev yapan Belediye Meclis üyelerini unutmayarak yaptıkları Ahde Vefa ziyaretleri büyük takdir topluyor.

3 dönemden bu yana Şehitkamil Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Rıdvan Fadıloğlu ve Ak Parti Şehitkamil,in genç, başarılı ve sevilen Başkanı Mehmet Yılmaz,ın yoğun çalışma tempolarına rağmen vakit ayırarak Parti yönetiminde daha önce görev almış kişileri unutmayarak çat kapı yaptıkları ziyaretler özellikle Ak Parti teşkilatında büyük ses getiriyor.

Fadıloğlu ve Yılmaz,ın yaptığı ziyaretlerden dolayı büyük memnuniyet duyan ve bu ziyaretleri ahde vefa olarak niteleyen bir çok partili, “ unutulmamak güzel şey. Başkanlarımıza bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretlerde karşılıklı görüş alışverişinde de bulunuyoruz. Kırgınlık, küskünlük ve Partiden kopmaların olduğu bu dönemlerde birbirimizle daha güçlü bağlar kurmalıyız. Allah Başkanlarımıza güç, kuvvet versin. Biz Başkanlarımızdan razıyız. Bu ziyaretleriyle bizleri mutlu ettiler.” Şeklinde konuştular.


Haber: Sait SALICI

ÇOK OKUNANLAR