Koronavirüs,te toplam can kaybı 1 milyona yaklaştı.

Doğan,İstanbul,dan daha pahalı Su içiyoruz.

SİYASET - Nizip ve mahallelerinde vatandaşla buluşan DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, “Siz İstanbul’dan daha pahalı su içiyorsunuz. Seçimde oy kullanırken elinizi vicdanınıza koyun yapan ile yapmayanı ayırın.”dedi.

DSP Gaziantep Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan Nizip ilçesi ve kırsal mahalle toplantılarına katıldı. Seçim ofisinin açılışına katılan Celal Doğan’a gösterilen ilgi nedeniyle açılış yoğun halk katılımı sonucu mitinge dönüştü.

DSP Gaziantep Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Celal Doğan, Nizip ilçesi ve kırsal mahalle toplantılarına katıldı. Kalabalık kitleye konuşan Celal Doğan’’31 Mart yerel seçimleri bir iktidar değişikliği değildir. Belediye seçimidir. Nizip’ te belediye başkanı seçeceksiniz. Köyde muhtar seçeceksiniz. Gaziantep’ te Büyük Şehir Belediye Başkanı seçeceksiniz. Oy kullanırken köyden başlayacaksınız. Seçeceğiniz kişi bu köye ne kadar hizmet edebilir. İlçede Belediye başkanına bakacaksınız ne kadar hizmet yapabilir. Büyük şehir belediye başkan adaylarına bakacaksınız hangisi en iyi hizmet edebilir. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda Nizipli olsun Antep’li olsun, hiç kimsenin rozetine, kimliğine mezhebine bakmayacağım. Bu adam buna muhtaç mı, Değil mi, buna bakacağız. Biz yoksul, fakir, fukara, köylü, çaresiz ile dert ortağı olacağız.” dedi.

“İstanbul’dan daha pahalı su içiyoruz”

“Nizip ilçesine bağlı Sekili( Orul ) mahallesinde halka hitap eden Doğan’’ Belediye başkanı muhtarın büyüğüdür. Büyükşehir Belediye Başkanı da Belediye başkanının bir büyüğüdür. Belediye başkanlarının amacı hizmet etmektir. Belediye konusunda yeni bir kanun çıkardık. Bu kanunda bende yoğun emek sarf ettim. Büyükşehir Belediye Başkanı artık bölgenin başbakanıdır. Büyükşehir Belediyeleri artık köylere hizmet götürmek zorundadır. Köylerin alt yapısı, suyu Büyükşehir Belediyesinin görevidir. Şehirlerdeki vatandaşın insanca yaşamı için gerekli bütün çalışmaların Büyük Şehir Belediyesinin görevidir. Siz İstanbul’dan daha pahalı su içiyorsunuz. Seçimde oy kullanırken elinizi vicdanınıza koyun yapan ile yapmayanı ayırın. Siz bu ülkede yaşıyorsunuz, çocuklarınız bu ülkede yaşıyor. Uyuşturucu ilkokula kadar inmiş. Bunun sorumlusu ben değilim elinizi vicdanınıza koyun öyle oy kullanın.” dedi.

 

ÇOK OKUNANLAR