Koronavirüs,te toplam can kaybı 700 bine yaklaştı.

Araban Belediyespor'da transfer harekatı

SPOR - BAL Liginin yeni ve hızlı takımı Araban Belediyespor, transfere hızlı giriş yapmasının ardından iç transferi tamamlayarak, dış transfere yöneldi.

BAL Liginin flaş takımı Araban Belediyespor, Teknik Direktör Seçkin Göksel ile anlaşmasının ardından, iç transferde 5 futbolcusu ile anlaşma sağladı. Ligde hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Yeşil-Beyazlılar, kaleci Cuma Bezgin, Hurşit Yaldız, Seydi Vakkas Eryılmaz, Celal Özdemir ve Oktay Altıparmak ile anlaşma sağladı. Dış transferde görüşme yaptıkları futbolcular ile bayram sonrası toplu imza töreni yapacak olan Araban Belediyespor’da kadro 24 kişiden oluşacak.

 

DIŞ TRANSFERDE İMZALAR BAŞLADI

Dış transferde ince eleyip sık dokuyan Araban Belediyespor’da transfer komitesi şu ana kadar Kurtalansporun Başarılı Sol Ayağı Aykut Çetin, Şehit Kamil Belediye Sporun Başarılı Stoperi Umut Arıkan, Kilis Belediye Spordan ALi Taş, İslahiyespor’dan Murat Eyyüb Paslıyer, Sakıcı İnşaat Şenyurtda başarılı bir sezon geçiren kendi Araban’ın öz evladı Baran Polat ve Uşak Belediyesporun Başarılı File Bekcisi Ümit KURT ile anlaşma sağladı. Bayram sonrası toplu imza töreni yapacak olan Yeşil-Beyazlılar, kadroyu 24 kişiden oluşturacak.

 

KAMP YERİ BELLİ DEĞİL

Yeni sezon öncesi kamp yeri için görüşmeler yapan Araban Belediyespor Kulüp Başkanı Ömer Özdemir, Nevşehir, Bolu ve alternatif yerler için değerlendirme yapıyor. Ağustos ayı sonlarına doğru kampa girecek olan Araban Belediyespor, kamp sürecinde de futbolcu deneyecek.

ÇOK OKUNANLAR