Koronavirüs,te toplam can kaybı 700 bine yaklaştı.

Araban Belediyespor Bal ligine hazır.

SPOR - BAL Liginin yeni takımı Araban Belediyespor, Palmiye Otelde yeni sezon öncesi yeni teknik heyet ile imza töreni düzenledi.

Ligde şampiyonluk hedefleyen Yeşil-Beyazlılar, öncelikle Teknik Direktör Seçkin Göksel ile el sıkışırken, transfer bombalarını daha sonra patlatacak. Palmiye Otelde gerçekleşen imza törenine Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir, Kulüp Başkanı Ömer Özdemir, ASKF ve Gaziantepspor eski Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Reyhan, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Kesik, Sportif Direktör Vakıf Demir, Teknik Direktör Seçkin Göksel, Yardımcı Teknik Direktör Abdulkadir Aslan, Kaleci Antrenörü Murat Deniz,  Araban Belediyespor Teknik Direktörü Müslüm Şahin, Futbolcu Ferit ve basın mensupları katıldı. İmza töreninde kendisini Araban Belediyespor’lu yapan imzayı atan Seçkin Göksel, “Başarıya aç bir takıma geldiğim için mutluyum” dedi.

“GAZİANTEP’TE FUTBOLDA ÖNCÜ OLACAĞIZ”

Gaziantep futbolunda ekol olmak için Gaziantepspor ve Büyükşehir Belediyespor’a futbolcu yetiştiren alt yapı takımı haline geleceğiz. 35 bin nüfuslu Araban İlçesinin futboldaki ruhunu canlandırdık. Amatör Kümede mücadele eden takımımız her Arabanlının desteği ile Namağlup olarak BAL Ligine çıktı. Hedefimiz burada kalıcı olmak, küme düşme korkusu yaşayan takım değil, şampiyonluk kovalayan bir takım haline getirmektir. Öncelikle Süper Amatör Kümede takımı namağlup şampiyon yapan Müslüm hocamıza teşekkür ediyoruz. Burada siz Basın mensuplarının emeğini de unutmamak lazım. Biz bir spor Ailesiyiz, bunu BAL Liginde de gösterip, şampiyon olmak istiyoruz. Bu şehrin 3. Ligde veya 2. Ligde bir takıma daha ihtiyacı var diye düşünüyorum” dedi.

“BİZE GÜVENENLERİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ”

Takımın transfer komitesinin başında yer alan Cuma Reyhan, “Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir bu görevi bize verdi. Bizde daha önceden Gaziantepspor’da birlikte çalıştığımız Seçkin Göksel ve ekibi ile anlaşma sağladık. Önümüzdeki günlerde transfer için görüşmelere başlayacağız. Listemiz hazır, Araban halkına ve takıma yaraşır futbolcuları transfer edeceğiz” dedi.

ÇOK OKUNANLAR