Koronavirüs,te toplam can kaybı 700 bine yaklaştı.

EDİZ İnşaat Ağaç polemiğinde son noktayı koydu.

EKONOMİ - Gaziantep Vali Konağı’nın benzin istasyonu ve ticari merkez yapılması ihalesini kazanan Ediz İnşaat son zamanlarda yapılan ağaç kesimi polemiğinde noktayı koydu.

Ağaçların yüksek boylu ve köklü olduğu için ağaç kesimine mecbur kaldıklarını belirten Ediz İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Enis Karagülle kesilen 2 ağacın yerine İslahiye’de Bin adet fidan dikimi gerçekleştirdi.

Ediz İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Enis Karagülle, firma olarak sosyal ve kültürel etkinliklerinin yanında çevre ve doğaya da her zaman önem verdiklerini belirterek, “ Çalışan personellerimiz ile birlikte bu güzel  fidan dikimi etkinliğinden  dolayı çok mutluyuz. Şirketimizin aldığı yönetim kurulu kararıyla sürekli bu tür etkinliklerle Gaziantep’e katkı sunmaya devam edeceğiz. Kente yeni yaşam alanları kurmanın yanı sıra bir Gaziantepli olarak Gaziantep adına üzerimize düşen ne varsa her zaman yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Güvenilir çalışma anlayışımızla Gaziantep halkı bizi inşaat sektöründe üst sıralara getirdi. Bizler de her zaman bu tür etkinliklerle Gazi şehrimize katkı sunmaya devam edeceğiz."dedi.

ÇOK OKUNANLAR