Koronavirüs,te toplam can kaybı 536 bin 880’e yükseldi.

Çakabeyli Gayrimenkul, Gaziantep Şubesi hizmete girdi.

EKONOMİ - Gayrimenkul sektörünün hızlı büyüyen Genç ve yenilikçi markası Çakabeyli Gayrimenkul'ün Gaziantep şubesi hizmete girdi.

Güneydoğu bölgesinin parlayan yıldızı olarak gösterilen ve Gaziantep' te de yeni bir şube açan Çakabeyli Gayrimenkul İnşaat, Auto, konut projeleri ve gayrimenkul yatırımı konusunda uzman ekibiyle İlimizde birçok yeniliğe imza atmayı hedefliyor.

Çakabeyli,  Gaziantep’e değer katmaya devam edeceğiz.

Çakabeyli Gayrimenkul kurucusu Burhan Çakabeyli, Gaziantep'teki ofisin resmi olarak faaliyete geçmesinin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Gaziantep'e değer katmaya, bilgi birikim ve tecrübelerimizi paylaşmaya geldik. Gaziantep'i 10 yıldır takip ediyorduk. Gaziantep'e değer katacağımızı bildiğimiz içinde böyle bir karar aldık. Ekibimle birlikte çıktığımız yolda 2 sene öncesinde kurdele kesmiştik. Bugün, yıl dönümümüzde ofisimizi resmi olarak açıyoruz. Hedeflerimiz tabi ki bitmiyor, ekibimle birlikte daha büyük işler başaracağımıza inanıyorum. Burada gerçekten inanan bir ekibi görüyorsunuz, başarısızlık hiç bir zaman lügatımızda olmadı. 2 sene önemli bir noktaya geldik. Bu bayrak burada kalmayacak, ekibimle gerçekten gurur duyuyorum. Burada Çakabeyli'nin en altından en üstüne kadar herkesin emeği var. Çünkü ben onların, onlar benim eksiklerimi tamamladı. 2023'e kadar hedeflerimiz var. İnşallah Gaziantep başta olmak üzere Güneydoğu'da sevilen sayılan isim olarak hedefimize doğru hizmet anlayışıyla devam edeceğiz." dedi.

 

Çakabeyli Gayrimenkul İnşaat Auto Gaziantep ofis yöneticisi Mehmet Solak ise, "Gaziantep şubemizin açılışında bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hedeflerimiz devam ediyor, bu bir başlangıçtır" şeklinde konuştu.

Öte yandan açılışa Kaşgar Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Solak, Osmanlı Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Orhan Solak, Polishaberleri Gaziantep İstihbarat Müdürü Mehmet Altunova’ nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

 

ÇOK OKUNANLAR