Koronavirüs,te toplam can kaybı 536 bin 880’e yükseldi.

Bakanlık açıklama yapınca Musullu,da satışlar patladı.

EKONOMİ - Temiz Et ve Et ürünü isteyen vatandaş çareyi kendi işini kendi yapmakta buldu. Tercihi ise Ödüllü, Musullu Et Kıyma Makinesi oldu.

Tarım ve Orman Bakanlığı ekiplerinin ülke genelinde gıda ürünlerine yönelik yapmış olduğu denetimler, hileli ve taklit gıda ürünleri konusunda halkın bilinçlenmesine fayda sağlarken özellikle et ve et ürünlerinde halk sağlığına yönelik ürünlerin hileli gıdalar listesinde ilk sıralarda yer alınca, temiz et ve et ürünü isteyen vatandaş da çareyi buldu.

Sağlıksız ve içine ne katıldığı belli olmayan ürünlere karşı vatandaşları uyaran yetkililer, et ve et ürünlerinin evde hazırlandığında daha güvenli ve sağlıklı olduğuna dikkat çekince Sektörünün en güçlü markası olan Musullu Et Kıyma makinesi de daha sağlıklı et ve daha sağlıklı sucuk isteyen vatandaşın tercihi oldu ve ülkede adeta satışlar tavan yaptı.

Sağlık için Musullu Et Kıyma makinesi

Sağlıksız ve içine ne katıldığı belli olmayan bu gıda maddelerine karşın her eve lazım olan ödüllü ürün Musullu Et Kıyma Makinesi kullanıcıların imdadına yetişiyor. Artık sizler de Sucuğu dışarıdan almak yerine Musullu et Kıyma Makinesi ile evinizde kendiniz yaparak daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Yerli ve milli misyonu ile yola çıkan, elektronik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünle markalaşma çalışmalarına hız veren Musullu, Et Kıyma Makinesi ile de rakiplerine fark atıyor. Hem yerli hem de milli bir marka olan Musullu bilindiği gibi 2018 yılında en çok rağbet gören et makinesi ile ödül aldı. Musullu markasının en çok tercih edilen ürünü olan Et makinesi adeta bir teknoloji harikası.

 

ÇOK OKUNANLAR