İş dünyasında Korona paniği.Toyota,Türkiye'de üretime 2 hafta ara veriyor.

Altunkaya Group, Mahmood markasıyla ANUGA Fuarında büyük ilgi gördü.

EKONOMİ - Almanya Köln’de bu yıl 100. yılını geride bırakan Anuga Gıda ve İçecek Fuarı’nda Altunkaya Group, Mahmood markasıyla adeta ilgi odağı oldu.

Türkiye'nin ihracat şampiyonu kahve markası Mahmood Coffe fuarda ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Bu yıl 100. kuruluş yıl dönümünü kutlayan, dünyanın en büyük gıda fuarı olarak kabul edilen "ANUGA 2019 Gıda ve İçecek Fuarı", Almanya’nın Köln kentinde açıldı. Türk firmaları bu yıl 100'üncü yılını geride bırakan Anuga'da 315 firma ile katılım rekoruna ulaştı. Türkiye, 106 ülke arasında ev sahibi Almanya dışında İtalya, Çin ve İspanya'nın ardından 4'üncü büyük katılımcı ülke oldu.

ORTADOĞU’NUN LİDERİ

Türkiye'nin ihracat şampiyonu kahve markası Mahmood Coffee de fuarda stant açtı. Altunkaya Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Mahmood Coffee yoğun ilgi gördü. Aynı zamanda Güneydoğu Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı da olan Altunkaya GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, fuarları önemsediklerini vurgulayarak, Mahmood’un Ortadoğu pazarında hazır kahve sektöründe lider konumunda olduğunu söyledi.

İHRACAT ŞAMPİYONU MAHMOOD COFFEE, GURURUMUZ OLDU 

315 firma ile katılım rekoruna ulaşan ANUGA Fuarında Türkiye, 106 ülke arasından 4'üncü büyük katılımcı ülke oldu. Türkiye'nin ihracat şampiyonu kahve firması olan Mahmood Coffee, ise fuarda yoğun ilgi gören stantların başında yer aldı. 


 FUARLARA KATILACAĞIZ

Altunkaya, her yıl olduğunu gibi bu sene de dünyanın farklı bölgelerinde gerçekleştirilecek fuarlara katılacaklarını belirterek, şunları kaydetti: “Fuarlar ihracatçılar için tanıtımda ve yeni pazarlara ulaşmada vazgeçilemez organizasyonlardır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de dünyanın farklı bölgelerinde gerçekleştirilecek sektörde kabul görmüş fuarlara katılacağız.”

 

İTO'DAN ALTUNKAYA GROUP,a TEŞEKKÜR BELGESİ

Öte yandan İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç'te Altunkaya Şirketler Grubu'na fuara katılımından ve desteklerinden ötürü bir teşekkür belgesi takdim etti.

ÇOK OKUNANLAR